Anasayfa / BLOG / MUHTELIF YAZILAR / Festivaller / EFES PILSEN Blues Festival20 – 16Ekim – 21Kasım 2009

EFES PILSEN Blues Festival20 – 16Ekim – 21Kasım 2009

Bu yıl yirmincisi düzenlenen, 20 şehirde 23 konser ile gerçekleştirilecek olan Efes Pilsen Blues Festivali, 30 – 31 Ekim tarihlerinde İstanbul’a ugruyor…
Biletix’den festival biletlerini temin edebilirsiniz. Tam 33.5TL, öğrenci 22.5TL, bence gayet makul fiyatlar.
Müzik festivali kıtlığı yaşadığımız şu günlerde Efes Pilsen Blues festivali kaçırılmaması gereken festivallerden..

Türkiye’nin en uzun soluklu müzik festivali Efes Pilsen Blues Festival, 20. kez Türkiye turuna çıkmaya hazırlanıyor. Bu yıl 16 Ekim – 21 Kasım 2009 tarihleri arasında gerçekleşecek Efes Pilsen Blues Festival, 20 farklı şehirde, 23 konserle blues hayranlarına bir kez daha unutulmaz bir müzik deneyimi yaşatacak. Festival 20. yılında Shemekia Copeland, Terry Evans ve Ray Schinnery’i ağırlayacak.

Pozitif organizasyonu ile gerçekleşecek Efes Pilsen Blues Festival 20, her yıl olduğu gibi bu yıl da blues müziğinin efsane isimlerini ağırlayacak. Ateşli ve yetenekli bir blues müzisyeni olarak müzikseverlerin belleklerinde yer alan Shemekia Copeland, folk ve delta-bluesun bir numarası olan Terry Evans, blues dünyasının çok yönlü sanatçısı, hayranlarının “Master Showman” olarak taçlandırdığı Ray Schinnery, 20 şehirde gerçekleşecek 23 konserle blues fırtınası estirecek.

Yorumlar

Hakkında Fantom

Fantom
Yabancı müzik listelerinde 10 kaplan gücünde. Liste manyağı... Her türlü listeyi takip eder..beğendiklerini yayınlar.
>
Send this to a friend