Anasayfa / YAZARLAR / Müzik Olmasaydı Hayatımda!

Müzik Olmasaydı Hayatımda!

Ne olurdu diye düşündüğüm bir durum. Müzik hayatımda olmasaydı. Ruhumda, beynimde ve umutlarımın içinde. Ben nasıl bir ben olurdu şimdimden farklı … Ya müzik içimde hiç var olmasaydı?

Hayata karşı olan tolerans seviyemde gözle görülür bir düşüş yaşanırdı büyük ihtimalle , hatta belki yaşama tutunmak için sebep bulamazdım. Belli belirsiz sağa sola çarpıp dururdum, hayat beni nereye sürüklerse oraya giderdim, tutkum, bağlılığım, yaşama sevincim, hiçbirşeyim evet hiçbirşeyim kalmazdı, elimde avucumda… Abartmıyorum emin olun , biliyorum çünkü bu müzik olmasa bile, aynı şekilde başka konulara karşı aynı düşüncelere sahip olan insanlar var etrafımda ve hayatın içinde… Yaşama sevincinin sebebi ya da adı değişiyor sadece.

Bazen bu bendeki gibi müzik oluyor , bazen resim , bazen futbol, bazen hayvanlar bazen de bir insan oluveriyor konu. Bu liste çokça değişebilir ve çeşitlendirilebilir tabii.

Ama ; aslolan müziktir, aslolan ritimdir. Aslolan yaşamı iliğine kadar hissetmektir. Dinleyin, çatlayana kadar patlayana kadar müzik dinleyin, dinletin, takip edin.

Müzik bizden, biz müzikten besleniyoruz. Bu döngünün sonsuza kadar bozulmaması dileğiyle…

Yorumlar

Hakkında Sub Culture

MüzikListeleri.com kurucusu, site editörü. Whiskey, & rock'n roll!!!!
x

Check Also

Günün Şarkısı – We Have Band – Oh – 2 Ocak 2011

Günün şarkısı Oh. Darren Bancroft (vocals drums, sampler) Dede WP (vocal percussion ...

>
Send this to a friend